Kitchenaid Artisan 6,9 L Stand Mikser 5KSM7580X Candy Apple-ECA

Kitchenaid Artisan 6,9 L Stand Mikser 5KSM7580X Candy Apple-ECA

0 out of 5

8,899.00 

Artisan 6,9 L Stand Mikser, genellikle aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte hoş bir atmosferde yemek yapmaktan hoşlananların büyük mutfakları için tasarlanmıştır.

Availability: Stokta yok Stok kodu: 5413184160166 Kategoriler:

Açıklama

Genel Özellikler

Garanti Süresi: 5 Yıl KitchenAid Türkiye Garantili

Orijinal Ürün Garantisi: Satışını yaptığımız bütün ürünler sıfır ambalajında orijinal garantili, faturalı ürünlerdir.

Kurulum: Yetkili servis kurulumu gerektirmez, ürünü kendiniz açıp kullanmaya başlayabilirsiniz, garanti fatura tarihi itibariyle başlamaktadır.

Kargo: Ücretsiz

Artisan 6.9 Stand Mikser, genellikle aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte hoş bir atmosferde yemek yapmaktan hoşlananların büyük mutfakları için tasarlanmıştır. 6,9 litrelik kasede ekstra yüksek miktarlarda malzemeleri dahi hızlı ve verimli bir şekilde karıştıran 1,3 beygir gücü motor ile elde edilen istisnai düzeyde yüksek performans, hem tutkulu gurmeler hem de profesyonel aşçıları memnun edecektir.

6.9 L’lik kase kapasitesinde büyük miktarda ürünün hızlı şekilde işlenmesi, birçok şefi zorlu görevler üstlenmeye teşvik eder: 8 ekmek, yüzlerce kurabiye veya 2 litre krema hazırlamak Artisan 6.9 Stand Mikser ile çok kolaydır.

Artisan Stand mikserinizi gerçek anlamda bir mutfak yardımcısına dönüştürecek olan bir dizi opsiyonel aksesuardır. Bunları power hub (Güç merkezi) kapağı ile mikserinize takarak iş yükünüzü azaltabilirsiniz. Bu aksesuarlar ile kıyma hazırlayabilir, makarna açabilir ve kesebilir, küçük ila büyük miktarlarda malzemeleri karıştırabilirsiniz.

Tamamı Metal Yapı – Güvenilirliği, Dayanıklılığı ve Sürekliliği Garanti Ediyor

Tamamen metal esaslı tasarımı sayesinde, KitchenAid stand mikserler oldukça dayanıklı, uzun ömürlü ve eskimezdir. Kaymayı önleyen tabanda lastik ayakları, ağır kütleleri karıştırırken, karıştırıcıların masanın etrafında hareket etmesini önlüyor.

Direkt Güç Sabit Güç, Sessiz Çalışma ve Enerji Tasarrufu Sağlıyor

Düşük enerji tüketimi ile en yüksek güç gerektiren işlemleri yapabilen üstün mühendislik ürünü bir motor. Motor gücü direkt olarak çalışma alanındaki ekipmanlara veya güç merkezine monte edilen aksesuarlara eş zamanlı olarak aktarılır.

V kayışı veya zincir yerine, karıştırıcıların dayanıklılığını arttırmak, sessiz çalışmayı sağlamak ve enerji tüketimini azaltmak için dişli çarklar kullanılmıştır.

Yörüngesel Dönme Hareketi Kusursuz Havalandırma, Hız ve Doğruluk Sağlıyor

Rakipsiz yörüngesel hareket sayesinde, kase içindeki 59 değişik noktaya dokunarak, en geniş işleme kapasitesine sahip ürün. Kendi ekseni etrafında dönerken aynı zamanda çevresinin tersi yöünde olacak şekilde dönüyor (Güneş etrafındaki Dünya gibi).

Yörüngesel dönme hareketi sayesinde, KitchenAid stand mikser, diğer stand mikserlere nazaran daha verimli, daha hızlı ve daha hassas karıştırır ve kabartır.

Power Hub: Güç Merkezi – Stand Mikserin Kullanım Alanın Genişlenmesini Sağlar

Kullanım kolaylığı ve çeşitliliğin merkezidir. Bu merkeze kolaylıkla takıp çıkarılabilen birbirinden çeşitli aksesuarlar sayesinde stand mikseri gıda merkezine dönüşür.

Aerodinamik Form – Temizleme ve Kullanım Kolaylığı Sağlar

KitchenAid stand mikserler ikonik, ayırt edici ve modernleştirilmiş bir tasarıma sahip olup, göz alıcı 60’lı yıllar tarzını yansıtmaya devam ediyor. Emaye kaplaması yüksek sıcaklıklarda sağlam bir şekilde sabitlendiğinden oldukça sağlamdır ve her zaman yeni gibi görünür. Akıcı formu temizleme kolaylığı sağlar.

Teknik Özellikler:

Elektrik Gücü (W):  500

Motor Tipi:  DC (Doğru Akım – Direct Drive)

Gerilim (V):  220 – 240

Frekans (Hz):  50/60

Maksimum Dönüş Hızı:  200

Minimum Dönüş Hızı:  40

Kase Kapasitesi (l):  6,9

Hız Kontrol Tipi:  Elektronik

Ürünün Yüksekliği (mm):  419

Ürünün Genişliği (mm):  287

Ürünün Derinliği (mm):  371

Paketli Ürünün Yüksekliği (mm):  500

Paketli Ürünün Genişliği (mm):  345

Paketli Ürünün Derinliği (mm):  440

Net Ağırlık (kg):  13,1

Brüt Ağırlık (kg):  16,02

Önerilen Azami Un (g):  2200

Tart Hamuru (g):  1150

Yumurta Akı (yumurta):  19

Çırpılmış Krema (l):  1,9

Kek (kg):  4,5

Ekmek Hamuru (Sert Maya Hamuru) (kg):  3,8

Patetes Püresi (kg):  3,6

Kurabiyeler (Standart 5,1 cm) (adet):  168

Yemek Kitabı:  Var

Ek bilgi

Marka

Kitchenaid

Renk

Candy Apple


Featured Products

Best Selling Products

Top Rated products