Claris Mavi Filtre

Claris Mavi Filtre

217.72 

Avantajlara Genel Bakış ;

CLARIS mükemmel bir kahve için en iyi içeriği sağlamak amacıyla güvenilir bir biçimde suyu filtreler: saf kahve keyfi için saf su. Bu yeni koruyucu formül özellikle modern otomatik One-Touch Cappuccino işlevi göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Kalsiyum karbonatı stabil hale getiren bir mineral içermektedir.

Stok kodu: 71311 Kategoriler: ,

Açıklama

Her şebeke suyuna uygun 

CLARIS Blue profesyonel basınç sistemi ile çalışır ve anlık kahvenin hazırlanması için gerekli miktarda suyun filtrelenmesini sağlar. Kullanılan filtreler dünya standartlarına uygun olarak üretilmiştir ve her ülkede problemsiz ve kolayca kullanılabilir. Filtre içerisinde bulunan granüller su içerisinde bulunan kireci filtreler (düşük su sertliğinde dahil) ve zararlı olan tüm maddeleri en iyi şekilde azaltır. Kahve tadına önemli etkisi olan mineraller ve flüorürler ise muhafaza edilir. Kirecin dengelenmesi ve zararlı maddelerin filtrelenmesi sonucunda mükemmel bir kahve aroması için gerekli olan su kalitesi oluşturulmuş olur.

Doğru biçimde kullanıldığında CLARIS kireç giderme işlemine duyulan ihtiyacı tamamen ortadan kaldırır. Böylelikle makinenin kullanımı kolaylaşır ve önemli oranda zaman tasarrufu sağlar. Temiz borular, ısıtma elemanları ve kalsiyum birikintilerinin bulunmadığı bir pompa otomatik makinenizin kullanım ömrünü uzatır ve değerinin korunmasına yardımcı olur.

Bütünlük ve sorunsuz işlem için JURA otomatik makinelerle yalnızca orijinal CLARIS filtre kartuşları eşleşmektedir. Filtre satın alınırken JURA kalite damgasının bulunduğundan emin olun. Değeceğini göreceksiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Claris Mavi Filtre” için yorum yapan ilk kişi siz olun


Featured Products

Best Selling Products

Top Rated products

Bu ürünü sepete eklediniz: