Süt Sistemi Temizleyicisi, 1000 ml / Şişe

Süt Sistemi Temizleyicisi, 1000 ml / Şişe

208.25 

Avantajlara Genel Bakış ;

Profesyonel Cappuccino Köpürtücünüzü veya Kolay Otomatik Cappuccino Köpürtücünüzü ve boruları JURA’nın Otomatik Cappuccino Temizleyicisi ile temizleyin.

Açıklama

TÜV-sertifikalı hijyen ile her daim mükemmel kahve zevki

Uluslararası, bağımsız denetim organizasyonu TÜV Rheinland JURA‘ya en katı kıriterler doğrultusunda verilen mikrobiyolojik anlamda kusursuz tam otomatik kahve makinası sertifikasını verdi. Kanıtı: Elektronik program tarafından kumanda edilen orijinal temizlik ve bakım ürünleri her Jura tam otomatik kahve makinası için TÜV-sertifikalı Hijyen ve Temizlik garanti ediyor.

Son derece etkili ve materyal koruyucu

JURA’nın köpük teknolojisi Latte macchiato, Cappuccino, Espresso macchiato veya Flat White gibi özel kahve çeşitlerini en iyi kalitede hazırlanmasını sağlıyor. Bu kalitenin sürekliliğinin devam etmesi için süt sistemi-Temizleme solüsyonu geliştirilmiştir. Otomatik temizleme programı ile süt sistemi – temizleme solüsyonu cihazınızdaki süt yağı kalıntılarını etkili bir şekilde yok ediyor. Bu temizlik sayesinde sürekli hijyenik temiz olan borular her zaman fincanınızda hafif, kadifemsi köpük elde etmenizi sağlıyor.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Süt Sistemi Temizleyicisi, 1000 ml / Şişe” için yorum yapan ilk kişi siz olun


Featured Products

Best Selling Products

Top Rated products

Bu ürünü sepete eklediniz: