2 Faz Temizleme Tableti 25’li

2 Faz Temizleme Tableti 25’li

456.36 

Avantajlara Genel Bakış ;

Otomatik kahve makinelerinin bakımı ve süt, kahve ve su gibi malzemelerle çalışırken hijyen yüksek seviyede kahve kalitesini korumanın anahtar unsurlarıdır.

Yeni 2-fazlı temizleme tableti sadece makineyi temizlemez, aynı zamanda kahve yağı artıklarının birikmesini de geciktirir.

Açıklama

Efektif temizleme, uzun ömürlü koruma

Otomatik kahve makinelerinin bakımı ve süt, kahve ve su gibi malzemelerle çalışırken hijyen yüksek seviyede kahve kalitesini korumanın anahtar unsurlarıdır.

JURA’nın bütün otomatik kahve makineleri sıfır bakım demleme ünitesinde sahiptir, tek tuşa basılmasıyla kendi kendini temizler.

Araştırma ekibimiz benzersiz bir temizleme tableti geliştirmiştir. Onların yoğun çalışması bu tabletlerin temizleme ve koruma işlevinin son derece gelişmiş olmasını sağlamıştır. Yeni 2-fazlı temizleme tableti sadece makineyi temizlemez, aynı zamanda kahve yağı artıklarının birikmesini de geciktirir.

Bir tuşa dokunarak temizleme işlemini başlatmak son derece kolaydır.

Faz I, temizleme:
Özel formül kahve yağlarını ve demleme ünitesindeki ve elekteki partikülleri efektif şekilde gevşetir. 80 °C’ye ısıtılan su bu bileşenleri içten ve dıştan tamamen durular.

Faz II, koruma:
Özel aktif bileşenler ilgili bileşenlerin yüzeylerini kaplar ve bunları uzun dönemde kahve artıklarından ve yağlardan korur.

Sonuç:
Hijyenik olarak temiz kahve makinesi mükemmel kahve kalitesi için tamamen hazırdır ve tek tuşla eşsiz keyif sunar.

JURA otomatik kahve makinenizi temizlemek ve korumak için sadece orijinal JURA temizleme tabletleri kullanın. Sadece bu tabletler otomatik döngüsüne mükemmel uyum sağlar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“2 Faz Temizleme Tableti 25’li” için yorum yapan ilk kişi siz olun


Featured Products

Best Selling Products

Top Rated products

Bu ürünü sepete eklediniz: